اخبار

جذب نیروی امریه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان

امریه
با عنایت به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) استفاده نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل رهایی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی این اداره کل با اعلام این خبر افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها، شهرستان ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، اقدام به جذب امریه نموده است.

وی گفت: در این راستا اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان نیز در سال 1400 اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در قالب طرح سرباز تعاون‌یار و کارآفرین در تاریخ های اعزام ‌اردیبهشت و تیر ماه سال آتی نموده است.

رهایی تصریح کرد: متقاضیان امریه می‌توانند تا تاریخ پانزدهم اسفند ماه سال جاری با مراجعه به وبگاه این اداره کل به آدرس اینترنتی semnan.mcls.gov.ir و یا به سامانه تعاون‌یار این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir  از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها مطلع و ثبت نام نمایند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید