اخبار

برگزاری نشست هم اندیشی و شبکه سازی اکوسیستم کارآفرینی درسمنان

اکوسیستم
نشست هم اندیشی و شبکه سازی اکوسیستم کارآفرینی شهرستان سمنان درمحل سالن جلسات مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی ایسان کومش واقع در مرکز خدمات کسب و کار شهرک صنعتی شرق سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، علی نورانی هدف از برگزاری این نشست را توجه به اکوسیستم کارآفرینی و ضرورت شبکه سازی بین اجزای اکوسیستم کارآفرینی دانست و به معرفی یکی از سرمایه گذاران برای ایجاد کافه کارآفرینی در شهرستان سمنان پرداخت.

حجت الله عندلیب رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به خلأهای موجود در اکوسیستم کارآفرینی شهرستانهای استان از جمله کمبود کافه های کارآفرینی، شتابدهنده ها، فضاهای کار اشتراکی، سمن های کارآفرینی، فرشتگان کسب و کار و ... ، به توجه و هم افزایی مراکز مشاوره و ایفای نقش آنها برای شناسایی و رفع این خلأها تاکید کرد و گفت: به عنوان اولین گام، ایجاد کافه کارآفرینی و نیز داشتن برنامه برای ایجاد اکوسیستم کارآفرینی شهرستان سمنان ضروری است و یکپارچگی بین اجزای اکوسیستم پس از شکل گیری آنها را خواستار شد.

خانم صادقی و آقای مطهری ضمن ارائه گزارش عملکرد مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی ایسان کاوش به طرح  ایجاد مرکز شتابدهی مهارت ایسان کاوش با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان سمنان و کاریابی های غیر دولتی شهرستان سمنان پرداختند و پیشنهاد تاسیس کافه کارآفرینی مورد بررسی و استقبال حضار قرار گرفت.

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید