اخبار

برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارگران در سمنان

قرآن
مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور در دو بخش برادران و خواهران در استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور همزمان با فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، در سال جهش تولید، در محل سالن ویدئوکنفرانس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به صورت مجازی برگزار گردید.

الهی، معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان هدف از برگزاری مسابقات قرآن را در رشته های مختلف، پی بردن به مفاهیم بلند و عمل به فرامین آن و همچنین تربیت قرآنی و اسلامی و رعایت سبک زندگی اسلامی دانست.

وی افزود: امسال به علت شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مسابقات به صورت حضوری وجود ندارد و از اینرو مسابقات در مرحله کشوری در بستر فضای مجازی و به صورت برخط با همت دفتر امور فرهنگی و کوشش وافر کارشناسان استانی برگزار گردید و از آنجایی که ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات حضوری یک انتخاب نبود بلکه با توجه به محدودیت های پیش آمده یک الزام بوده است، بنابراین باید سعی نماییم به نحو شایسته در این چنین مسابقات که به صورت مجازی است، شرکت نموده تا بتوانیم برای آینده تجربیات ارزشمندی در این زمینه کسب و نتایج ارزشمندی را خلق نماییم.

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید