اخبار

آغاز ثبت ‌نام سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه

جشنواره امتنان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از آغاز فرآیند ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان، ضمن تشکر و قدردانی از جامعه ی فهیم و زحمتکشِ کار و تولید استان که در شرایط شیوع گسترده کرونا و علیرغم وجود خطر ابتلا، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مانند کادر درمان، در خط مقدم نبرد با تحریم ها ایستاده و با تامین کالاها و اقلام معیشتی مردم نقش مهمی در کاهش نگرانی ها از کمبود کالا ها ایفا میکنند، گفت: این اداره کل در نظر دارد همانند سنوات گذشته سال جاری نیز جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان سمنان را برگزار نماید.

وی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال "جهش تولید" گفت: در جهت تحقق شعار سال و با توجه به شرایط فعلی جامعه و محدودیت های اعمال شده بدلیل شیوع بیماری کرونا، تمام تلاش و مساعی خود را برای برگزاری با کیفیت جشنواره بصورت منظم و بهینه با ترغیب جامعه هدف در راستای مشارکت در آن به کار خواهیم گرفت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان خاطر نشان کرد: زمان ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در پورتال جشنواره امتنان به نشانی emtenan.mcls.gov.ir از روز چهارشنبه مورخ 14 آبان ماه آغاز و تا جمعه 14 آذرماه سالجاری ادامه خواهد داشت. کلیه گروه های مخاطب و بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی، خدماتی وکشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه و واحد نمونه در سامانه امتنان اقدام نمایند.

غنیان افزود: جشنواره امتنان هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه های کار نمونه و واحد نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد: با کمک دستگاه های اجرایی و جامعه کار و تولید استان اطلاع رسانی لازم در این خصوص انجام شود تا بتوانیم نخبگان جامعه کارگری را برای ثبت نام ترغیب و شناسایی نماییم.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید