اخبار

منابع انسانی با ارزش ترین منبع سازمانی در فرآیند خلق ثروت می باشند

منابع انسانی
به منظور بررسی میزان اثرگذاری مصوبات ستاد ملی کرونا در بخش خصوصی و چگونگی اعمال و اجرای شیوه نامه های بهداشتی در جامعه کار و تولید جلسه ای در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اسماعیل غنیان، ضمن تبریک هفته وحدت، به اهمیت و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه کار و تولید اشاره کرد و گفت: نقش منابع انسانی در پیشبرد امور یک جامعه دارای آن چنان اهمیتی است که مؤثرترین رکن تحولات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می گردد.

وی افزود: منابع انسانی با ارزش ترین منبع سازمانی در فرآیند خلق ثروت می باشند که به سازمان معنا و مفهوم بخشیده و زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه بنگاه های اقتصادی معمولا از کارگران به منزله یکی از عوامل مهم و مؤثر در امر تولید استفاده می کنند، گفت: امنیت و سلامت کارگران و کارفرمایان ازاولویتهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، که به همین منظوراین اداره کل با حدود 440 کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار و بیش از 400 مسئول ایمنی و بهداشت در سطح استان بر رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی و ایمنی واحدهای تولیدی و صنعتی نظارت دارد.

این جلسه با حضور دکتر شریفی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری و مهندس آل بویه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی  استان سمنان همراه بود.
۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید