اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان: نیازمند ترویج فرهنگ کار در جامعه هستیم

ترویج فرهنگ کار
فاطمه منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان باتفاق حسن سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری ضمن حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، از این اداره کل بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، منصوری گفت: اصول فرهنگ کار با هدف ایجاد اشتغال پایدار و استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی در جامعه نیازمند توجه و ترویج است.

وی افزود: زیرساخت‌های خوبی برای اجرای طرح‌های مهارت آموزی و آموزش باهدف ایجاد اشتغال پایدار در استان سمنان وجود دارد که باید از این منابع نهایت بهره را برد.

منصوری خاطر نشان کرد: بهره‌وری و استفاده بهینه از نیروی انسانی مورد توجه مسئولان حوزه اشتغال باشد و با اجرای طرح های آموزشی و پیش از آن فرهنگ سازی در محیط خانواده باید به سمت این موضوع مهم گام برداشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان ادامه داد: نیازمند بازنگری در تفکر و انتظارات از شغل در جامعه می باشیم و با این راهبرد جای ابزار و هدف عوض نخواهد شد و با توانمند سازی نیروی کار از بُعد تخصصی و فرهنگی شاهد افزایش بهره وری و کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود.

وی همچنین از تلاش‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که در سال های گذشته برای ایجاد فرصت های شغلی جدید و رفع مشکلات کارگران استان در تلاش بوده است، قدردانی کرد.

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید