اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار کرد : دوره آموزشی ضمن خدمت حوزه اجتماعی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار کرد : دوره آموزشی ضمن خدمت حوزه اجتماعی
دوره آموزشی ضمن خدمت ویژه کارکنان معاونت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، غلامرضا الهی معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از برنامه ریزان برگزاری دوره آموزشی  و نماینده موسسه قدردانی کرد و برگزاری دوره های آموزشی در راستای تقویت توانمندسازی کارکنان را امری ضروری دانست.

الهی افزود: برای توسعه هر کشوری با توجه به نیازها ، شرایط و متقضیات آن کشور برنامه ریزی صورت می گیرد ، درکشور ما نیز استراتژی ها و برنامه هایی برای توسعه تهیه شده است که برنامه های پنج ساله توسعه یکی از این دست برنامه ها می باشد.

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، آشنایی با برنامه ششم توسعه بویژه قوانین مدیریتی آن در حوزه وظایف وزارت متبوع، ‌امری ضروری بنظر می رسد که امیدواریم همکاران محترم نهایت استفاده را از آن ببرند.

در ادامه دوره آموزشی با عنوان "آشنایی با قوانین مدیریتی برنامه ششم توسعه با محوریت امور اجتماعی، ‌ورزشی، ‌فرهنگی" با تدریس استاد عزیزالدین ، معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان برگزار گردید.

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید