اخبار

جزئیات طرح بسته حمایتی

جزئیات طرح بسته حمایتی
افرادی که در فهرست مشمولان طرح بسته حمایتی دولت قرار نگرفته اند، می توانند مراتب استحقاق خود را با ارسال شماره ملی سرپرست خانوار از طریق شماره گیری #6369* اعلام نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، دکتر اسماعیل غنیان ضمن اعلام این خبر گفت: تاکید می شود که شماره تلفن همراه، می بایست به نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: متقاضیان با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir و ثبت درخواست خود نیز می توانند پیگیری نمایند. بررسی اطلاعات خانوار و اعلام نتیجه نهایی ظرف 20 روز از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

غنیان ادامه داد: در صورتی که استحقاق متقاضیان تایید شود، بسته حمایتی از ابتدای اجرای طرح به حساب سرپرستان خانوار واریزخواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان افزود: جامانده های ثبت نام یارانه و محذوفین (حذف شده ها) سال های گذشته از اول دی ماه سالجاری می توانند اعتراض خود را از طریق سامانه yaraneh10 پیگیری نمایند.

یادآوری می شود، افراد از هرگونه مراجعه حضوری و تماس تلفنی به کلیه وزارتخانه ها، دستگاه ها و سازمان ها در استان و شهرستان ها از جمله وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها خودداری نمایند.

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید