اخبار

معاون استاندار سمنان: دستگاه‌های اجرایی نیازهایشان را از تولیدات استان تامین کنند

معاون استاندار سمنان: دستگاه‌های اجرایی نیازهایشان را از تولیدات استان تامین کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی برای تامین نیازهای اولیه با وجود فراوانی محصول در استان ، از دیگر استان‌ها خرید می کنند که باید این مدیران‌کل رویه‌هایشان را اصلاح کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، حشمت الله عسگری در کارگروه اشتغال استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: در تولید لباس یک‌شکل برای دانش آموزان و نوآموزان سمنان از دیگر استان‌های کشور محصولات خرید می شود که اداره کل‌آموزش و پرورش و بهزیستی باید پاسخگوی این کارشان باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان تصریح کرد: سال‌های گذشته اعتبارهای قابل توجهی در بخش‌های‌ مختلف تولیدی از جمله تولیدات خانگی و روستایی ارایه شد که باید حاصل اعتبارهای تخصیص یافته به اشتغالزایی قابل توجه ختم شود.

 وی با بیان این که بازار فروش واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان نیازمند توجه ویژه مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی است،تصریح کرد:‌ مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برای تحقق تعهد اشتغال امسال تلاش بیشتری کنند ، باید عملکرد مسئولان برای رفع چالش بیکاری با وجود فشارهای خارجی و تحریم افزایش یابد.

عسگری اضافه کرد: ارایه تسهیلات به بخش‌های مختلف از جمله روستایی علاوه بر کاهش آمار بیکاری می توانند روند مهاجرت از این مناطق را معکوس کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: زیرساخت‌ها برای افزایش اشتغال و رونق کسب و کار در استان با اتخاذ راهبردهای مختلف فراهم شده ، با عزم راسخ می توان برای کاهش حداکثری آماری بیکاری در سمنان تلاش‌ کرد.

عسگری ادامه داد: بهره‌گیری از ظرفیت و جذب اعتبارهای‌ ملی در کنار اعتبارهای استانی در اولویت کاری مدیران کل استان باشد و با تلاش مضاعف توسعه و رونق اقتصادی برای سمنان به ارمغان می آید.

۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید