اخبار

دیدار با فرماندار مهدیشهر بمناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر

دیدار با فرماندار مهدیشهر بمناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر
به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر و در راستای بزرگداشت مقام شامخ کارگران و گرامیداشت این ایام، اعضای ستاد گرامیداشت هفته کارگر شهرستان مهدیشهر و جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

در این نشست دکتر مستخدمین حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر ابتدا گزارشی از وضعیت بازار کار، شرایط واحدهای اقتصادی و کارگران منطقه ارائه داد و گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته کار و گارکر و با توجه به اهمیت این موضوع، خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در راستای بزرگداشت این هفته با همدلی و هماهنگی بسیار مناسبی که در بین تشکل های کارگری و کارفرمایی و این اداره وجود داشته، انجام پذیرفته است.

وی در ادامه شرح مختصری از برنامه های در نظر گرفته شده و انجام شده بمناسبت هفته کار و کارگر را بیان نمود و سپس از نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی خواست تا مطالب خود را بیان نمایند.

در ادامه فرماندارمهدیشهر ضمن تبریک فرا رسیدن هفته کار و کارگر مطالبی را در خصوص جایگاه این قشر زحمتکش، اقتصاد مقاومتی و لزوم حمایت از کالای ایرانی برای حاضرین در جلسه مطرح نمود.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید