اخبار

برگزاری تجدید انتخابات کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان سمنان

برگزاری تجدید انتخابات کانون هماهنگی  شوراهای اسلامی کار استان سمنان
تجدید انتخابات مرحله دوم کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان سمنان در سالن اجتماعات این اداره کل با حضور محمد عالی معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و با اکثریت اعضای شوراهای اسلامی کار سطح استان سمنان برگزار شد.

محمد عالی معاون روابط کار ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد علیرضا برهانی رئیس سابق کانون و دیگر اعضای حاضر در جلسه ، گفت: کار در شورای اسلامی کار واحد فی سبیل ا... بوده و تعامل با کارفرما در حفظ و آرامش واحد نشان دهنده حسن خلق و درک متقابل فی مابین اعضای شورا با کارفرما در ایجاد آرامش و جلو گیری از مشکلات بسیار حائز اهمیت بوده و به همین جهت در سال گذشته کانون هماهنگی استان بعنوان کانون برتر در کشور انتخاب گردید، که باعث افتحار این استان بوده ، موجب مسرت وخوشحالی همه دست اندر کاران میباشد.

در ادامه محسن رهبر رئیس اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی نیز ضمن عرض خیر مقدم از داشتن سعه صدر و ابتکار و نوع آوری و روحیه خوب در تجدید انتخابات قبل از مهلت قانون کانون تشکر و قدردانی نمود و گفت: در روزهای سخت هنر مدیریت بسیار پر رنگ بوده و سرانجام منجر به برتر شدن مقام عالی کشوری  رابرای استان در پی خواهد داشت.                                                                                                                                         

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید