اخبار

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درمانگاه تأمین اجتماعی سرخه افتتاح شد

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی  درمانگاه تأمین اجتماعی سرخه افتتاح شد
درمانگاه تأمین اجتماعی سرخه با ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

هم‌زمان با حضور رئیس‌جمهور در استان سمنان درمانگاه تأمین اجتماعی "مادر" با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد،  این مجموعه دارای سه هزار و ۵۰۰متر عرصه و سه هزار مترمربع اعیان است که در دوطبقه و با ۱۵ پرسنل در حال حاضر به‌عنوان درمانگاه عمومی سطح یک فعالیت می‌کند.

این مجموعه در عرض سه سال ساخته و تجهیز و برای آن ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است،  خدمات درمانگاه مادر به‌عنوان درمانگاه عمومی سطح یک شامل ویزیت پزشکان عمومی و دندان‌پزشک، مامایی، داروخانه، آزمایشگاه و تزریقات است.

تمامی خدمات درمانگاه برای مراجعه‌کنندگان بیمه تأمین اجتماعی رایگان است و بیمه‌شدگان مشمول فرانشیز هزینه بسیار کمی پرداخت می‌کنند اما برای سایر بیمه‌ها مانند خدمات درمانی و نیروی مسلح هنوز قراردادی از طرف سازمان‌های مربوطه منعقد نشده است.

با اجرای طرح حذف دفترچه درمان، مراجعه‌کنندگان می‌توانند با ارائه کارت ملی و بدون نیاز به همراه داشتن دفترچه از خدمات داخل مرکز استفاده کنند و در این زمینه هماهنگی‌های خوبی نیز با مرکز بهداشت و اورژانس ۱۱۵ سرخه برای ارائه خدمات مناسب به بیماران صورت گرفته است.

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید