اخبار

مدیریت عملکرد فعالیتی یکپارچه با هدف تقویت و نهادینه کردن سیستم زیربنایی سازمان

مدیریت عملکرد فعالیتی یکپارچه با هدف تقویت و نهادینه کردن سیستم زیربنایی سازمان
دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به ریاست دکتر اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و با حضور کلیه اعضاء در محل دفتر مدیریت این اداره کل برگزار شد.

دکتر غنیان ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان،  ضمن تشکر از همکاری مدیران وکارکنان با ارزیابان بازرسی فضای عمومی جهت کسب رتبه برتر در شاخص های اختصاصی برای دومین سال پیاپی در جشنواره شهید رجائی از کلیه کارکنان تقدیر نمود.

وی درخصوص اهمیت مدیریت عملکرد گفت : مدیریت عملکرد فعالیتی یکپارچه است که هدفش تقویت و نهادینه کردن به عنوان سیستم زیربنایی سازمان است و فعالیت هدف گذاری، نظارت و کسب اهداف را بر عهده دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، افزود : مدیریت عملکرد را می‌توان مجموعه‌ای از اقدامات و اطلاعات تلقی کرد که به منظور افزایش سطح استفاده بهینه از امکانات و منابع در جهت دستیابی به هدف‌ها به شیوه‌ای اقتصادی توأم با کارایی و اثربخشی صورت می‌گیرد.

غنیان در خصوص بازرسی فضای عمومی در استان سمنان اظهار داشت : هدف از حضور تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد فضای عمومی در دستگاههای تابعه،  استقرار نظام شایسته سالاری در دستگاه های اجرایی و ارزیابی خدمات ارائه شده توسط وزارت و سنجش میزان رضایتمندی مردم و تحقق حقوق مردم و برقراری سلامت اداری و سه اصل مهم یعنی پاسخگویی، شفافیت و مشارکت همه دستگاههای تابعه است.

 

 

 

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید