اخبار

۶۵۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان سمنان پرداخت شد

۶۵۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان سمنان پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره ه به اعطای تسهیلات اشتغال روستایی در این استان گفت: تا کنون ۶۵۴ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان سمنان پرداخت شده است.

اسماعیل غنیان در سی امین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان سمنان اظهار داشت: این میزان تسهیلات برای اجرای 206 طرح از سوی بانکهای عامل پرداخت شده است.

وی با اشاره به ضرورت توسعه اشتغال روستایی گفت: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به کارآفرینان این حوزه با هدف ایجاد اشتغال در روستاها در استان سمنان در حال اجرا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان افزود: در این راستا تا امروز 284 طرح اشتغال‌زایی ویژه روستائیان و عشایر استان سمنان در بانک‌های عامل مصوب شده است.

غنیان با اشاره به مجموع تسهیلات درخواست شده و مصوب برای پرداخت از سوی بانک‌های عامل این استان تصریح کرد: برای این طرح‌ها در مجموع 1680 میلیارد و 477 میلیون ریال تسهیلات مصوب شده است.

وی با بیان اینکه تا تاریخ 13 مهرماه امسال 247 طرح اشتغال روستایی و عشایری در استان سمنان منجر به انعقاد قرارداد متقاضیان با بانک‌های عامل شده است تصریح کرد: 1234 میلیارد و 641 میلیون ریال تسهیلات برای اجرای این طرح‌ها مورد نیاز است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان خاطرنشان کرد: تا کنون 801 طرح اشتغال روستائی عشایری استان سمنان به ارزش سه هزار و 205 میلیارد و 743 میلیون ریال به بانک های عامل ارسال شده است.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید