اخبار

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر برگزار کرد: دوره آموزشی مهارت های زندگی در مهدیشهر

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر برگزار کرد: دوره آموزشی مهارت های زندگی در مهدیشهر
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی تحت عنوان" مهارت های زندگی " در شهرستان مهدیشهر برگزار گردید.

پیرو هماهنگی های بعمل آمده اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر با فرمانداری این شهرستان یک دوره آموزشی با موضوع پیشگیری از ناهنجاریهای اجتماعی تحت عنوان "مهارتهای زندگی" در محل سالن اجتماعات فرمانداری مهدیشهر با حضور بانوان برگزار گردید.

حمید مستخدمین حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر و مدرس کارگاه پس از خوش آمدگویی به شرکت کنندگان در خصوص شناخت آسیب های اجتماعی و نحوه پیشگیری از آن در بین جوانان، ریشه یابی برای شناخت دلائل بروز این آسیب ها در اجتماع را برای مصون ماندن از خطرات و آسیب های احتمالی،‌امری ضروری دانست.

وی در تشریح ابعاد آسیب های اجتماعی به رفتارهای پرخطر اشاره کرد و افزود: خشونت و گسترش انواع آن در بین افراد جامعه، مخاطره آمیز ترین نوع آسیب اجتماعی است که ناشی از هدف عمدی مرتکب شونده به قصد وارد ساختن آسیب و زیان جسمی یا روحی به دیگران است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر آموزش مهارت های زندگی به فرزندان را اولین واکسن ایمن سازی اجتماع در برابر خطرات اجتماعی دانست و تصریح کرد: خانواده، مدرسه و جامعه مثلث تربیتی هستند و با تعامل این سه نهاد اجتماعی که دائما از همدیگر در حال تاثیرپذیری و تاثیر گذاری می باشند، می توان از زمینه های بروز و گسترش انواع آسیب های اجتماعی جلوگیری کرد.

 

۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید