اخبار

برگزاری نخستین دوره سرپرستی کاروان های ورزشی کارگران در استان سمنان

برگزاری نخستین دوره سرپرستی کاروان های ورزشی کارگران در استان سمنان
نخستین دوره سرپرستی کاروان های ورزشی برای مدیران ورزش کارگری سراسر کشور در استان سمنان منطقه دربند مهدیشهر(مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران مهدیشهر) برگزار شد.

مراسم افتتاحیه با حضورغنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، رمضی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری، حیدری مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر مسئولین ورزش کارگری برگزار گردید.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن اعلام این خبر افزود: در این دوره که با هدف ارتقاء سطح علمی و مدیریتی مسئولین ورزش کارگری سراسر کشور با همکاری اداره کل امور ورزشی و آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری می باشد و بیش از ۸۰ نفر از سراسر کشور حضور دارند.

وی از میزبانی چنین برنامه های آموزشی و ورزشی در استان سمنان استقبال کرد و گفت: بنده خودم را از خانواده ورزش می دانم و عناوین بسیاری را در رشته های ورزشی من جمله دو ومیدانی کسب نموده ام.

غنیان در ادامه با اشاره به لزوم برگزاری دوره های مدیریت در خانواده ورزش کارگری افزود: استان سمنان در سالهای اخیر نقش پررنگی در ورزش کارگری داشته و ورزشکاران سمنان عناوین بسیار مطلوبی را هم در عرصه های ملی و هم بین المللی کسب نموده اند که این موضوع نشان دهنده برنامه ریزی و عملکرد مطلوب هیئت ورزش کارگری استان می باشد.

وی خواستار برنامه ریزی و تلاش بی وقفه در زمینه ورزش کارگری شد و ابراز امیدواری کرد کارگران استان سمنان در میادین ورزشی نقش پر رنگ تری داشته باشند.۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید