اخبار

تهران قهرمان مسابقات بسکتبال کارگران کشور در شاهرود شد

تهران قهرمان مسابقات بسکتبال کارگران کشور در شاهرود شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: با پایان مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور، تیم تهران به عنوان قهرمان این مسابقات شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان اظهار داشت: مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز 17 شهریور ماه در شاهرود آغاز شد و تیم‌های حاضر در این دوره رقابت‌ها به مدت پنج روز با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت این مسابقات با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد: تیم کارگری استان سمنان نیز در دیدار نهایی با استان تهران با قبول شکست بر سکوی دوم ایستاد و عنوان نائب قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به دیگر نتایج مسابقات بسکتبال کارگران کشور گفت: استان اصفهان نیز پس از سمنان جای گرفت و با ایستادن بر سکوی سوم گردن‌آویز برنز را از آن خود کرد.

غنیان اضافه کرد: تیم بسکتبال کارگران استان مرکزی نیز مقام چهارم این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

وی با اشاره به حضور 12 تیم کارگری رشته بسکتبال در این رقابت‌ها ، گفت: این تیم‌ها از استان‌های کرمانشاه، یزد، خوزستان، کرمان، مازندران، قزوین، فارس، اردبیل، تهران، اصفهان، مرکزی و سمنان در این مسابقات حضور یافتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان افزود: برترین‌های مسابقات بسکتبال کارگران به تیم ملی کارگری کشور دعوت شده و برای حضور در مسابقات جهانی کارگری اسپانیا که در تیرماه سال 98 برگزار می‌شود، آماده می‌شوند.

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید