اخبار

پنجمین مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران کشور در مهدیشهر افتتاح شد

پنجمین مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران کشور در مهدیشهر افتتاح شد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پنجمین مجموعه تفریحی کارگران کشور را در شهرستان مهدیشهر استان سمنان افتتاح کرد.

همزمان با ششمین روز از هفته دولت، با حضور نصرالله بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجموعه تفریحی کارگران مهدیشهر در استان سمنان عصر چهارشنبه بهره برداری شد.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در این خصوص گفت: مساحت کل مجموعه تفریحی کارگران مهدیشهر 2.2 هکتار است و عملیات اجرایی آن از سال 1387 آغاز شد.

اسماعیل غنیان با اشاره به احداث 40 سوئیت در این مجموعه به مساحت سه هزار مترمربع، خاطرنشان کرد: ساختمان اداری در 200 مترمربع و یک رستوران در یکهزار و 200 مترمربع دیگر بخش های این مجموعه است.
وی تاکید کرد: هشت آلاچیق در فضای باز، سه مجموعه توقفگاه خودرو، منابع ذخیره آب و تجهیزات بازی و محوطه سازی، دیگر بخش های مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران مهدیشهر در استان سمنان است.

به گفته وی، در مجموع 45 میلیارد و 236 میلیون ریال برای احداث این مجموعه هزینه شده است که 33 میلیارد و 286 میلیون ریال از اعتبارات ملی و 11 میلیارد و 950 میلیون ریال از اعتبارات استانی بوده است.

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید