اخبار

تشکیل اولین جلسه کارگروه علمی و هیات داوری سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان سمنان

تشکیل اولین جلسه کارگروه علمی و هیات داوری سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان سمنان
نخستین جلسه کارگروه علمی و هیات داوری سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان سمنان با حضور کلیه اعضاء در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل گردید.

دکتر اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن خیرمقدم به اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره با اهداف الگو سازی، تشویق، ترغیب و النهایه توسعه تعاونی ها برگزار میگردد.

وی در ادامه خواستار ثبت نام تعاونی های بیشتر به خصوص تعاونی های با کیفیت بالا در این جشنواره گردید. 

عباس غیاث الدین معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن ارائه گزارشی از روند ثبت نام مطالبی در خصوص اهداف برگزاری جشنواره تعاونی های برتر ارائه داد و گفت:  در این کارگروه 12 عضو شامل اساتید دانشگاه، مدیران تعاونی و همکاران ستادی و اجرایی بخش تعاون به جهت شناسایی برترین ها در جشنواره حضور دارند.

وی افزود: اطلاع رسانی در این خصوص تاکنون از طریق انتشار و توزیع پوستر و بنر و تهیه و پخش تیزر تبلیغاتی از طریق صدا و سیمای مرکز سمنان اقدام شده است.

غیاث الدین در ادامه خواستار ارائه پیشنهادها در راستای افزایش مشارکت فعال تعاونیها که خود منجر به انتخاب تعاونیهای شایسته تر می‌گردد، جهت برنامه ریزی هرچه بهتر این جشنواره و برنامه های هفته تعاون شد.

۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید