اخبار

نشست هم اندیشی اعضای باشگاه تعاونگران و کمیسیون های تخصصی اتاق تعاون استان سمنان تشکیل شد

نشست هم اندیشی اعضای باشگاه تعاونگران و کمیسیون های تخصصی اتاق تعاون استان سمنان تشکیل شد
جلسه هم اندیشی اعضای باشگاه تعاونگران و کمیسیون های تخصصی اتاق تعاون استان سمنان به ریاست دکتراسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در محل اتاق تعاون استان برگزار گردید.

اسماعیل غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفتۀ کارگر، تشکیل چنین جلساتی را قدمی مؤثر در راستای سازماندهی و هماهنگی فعالیتها دانست.

وی با بیان اینکه تعاون به غیر از برکات اقتصادی، برکات فرهنگی و اجتماعی گسترده ای را در پی دارد، نهادینه شدن فرهنگ کار جمعی در جامعه را امری ضروری دانست.

ایشان "یاری گری" و "یاری گیری" را دو رکن اصلی تعاون گری خواند و ضمن تقدیر از تلاشهای انجام شده در راستای گسترش تعاون گری در استان، خواهان پدید آمدن انسجام بیشتر در ساختارها شد.

غنیان تعاون گری را از ارکان برنامه ششم توسعه ارزیابی کرد و سهم آن را معادل سهم بخش خصوصی دانست.

به گفتۀ وی در صورت شکل گرفتن همکاری و هماهنگی بیشتر بین تعاونی ها، شاهد بروز قدرت حقیقی تعاون گری در جامعه خواهیم بود.

غنیان اتاق تعاون را از لحاظ قانونی دارای جایگاه ویژه خواند و تعاونگران را فعالانی بدون منت عنوان نمود و خواستار جلب توجه و اعتماد ایشان نسبت به اتاق تعاون شد.

ایشان با تأکید بر اینکه هفتۀ تعاون فرصت خوبی برای رسیدن به اهداف فرهنگی و اجتماعی است، خواهان همکاری و هماهنگی همۀ دست اندرکاران برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های این هفته شد.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید