اخبار

جلسه کمیته بزرگداشت هفته کارگر استان سمنان تشکیل شد

جلسه کمیته بزرگداشت هفته کارگر استان سمنان تشکیل شد
جلسه کمیته اجرائی و هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته کارگر استان سمنان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور نمایندگان دستگاههای عضو و اعضای ستاد گرامیداشت هفته کارگر برگزار گردید.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، ضمن خوش آمدگویی ابراز امیدواری نمود در سال جدید شرایط کشور به گونه ای شود که همه ما به تولید داخلی اهمیتی بیش از پیش دهیم و همچنین شرایط تولید داخلی به گونه ای باشد که با افزایش کیفیت مطلوب کالاها، مردمِ ما را به سمت استفاده همه جانبه از کالاهای ایرانی ترغیب نماید.

وی افزود: امیدواریم شرایطی را فراهم نماییم که بتوان با مردم درباره دلایل حمایت از کالای ایرانی گفتگو نمود. در برخی از موارد، عده ای از تولیدات و کالاهای خارجی به دلایل ضعف فرهنگی و عدم توجه به مقوله فرهنگ سازی برای استفاده از کالاهای ایرانی ، استفاده می نمایند. اگر هر کشوری از توان تولید بیشتر و بالاتری برخوردار باشد، مسلما دارای قدرت اقتصادی بالاتری نیز خواهد بود که این مهم وظایف ما را در هر جایگاه و مقامی به جهت دستیابی به شرایط بهتر سنگین تر خواهد کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تاکید کرد: که آیین های گرامیداشت هفته کارگر امسال، با توجه به نامگذاری سال جاری با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" از سوی مقام معظم رهبری، بایستی با تلاش همه جانبه و مشارکت فعال، با شکوه هرچه بیشتر برگزار گردد.

وی تصریح کرد: امسال از تک تک فرصت های ایجاد شده در ایام روزهای هفته کارگر برای تبیین خرید کالاهای ایرانی و حمایت از تولید ملی استفاده خواهیم نمود.

 

 

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید