اخبار

گردهمایی پایان سال کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد

گردهمایی پایان سال کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد
به رسم همه ساله گردهمایی پایان سال کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور اسماعیل غنیان ، مدیر کل ، در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

در این گردهمایی غنیان ضمن تشکر از کارکنان بابت تلاشهای صورت گرفته در سال 96 این تلاشها را عالی ارزیابی نموده و به ارائه مختصر گزارشی در خصوص تحولات انجام شده در سال 96 پرداخت.

وی در ادامه سخنان خود با تشریح برخی مختصات از جمله سعه صدر، مهربانی، مهرجویی، خود مراقبتی، تفکر استراتژیک و تاثیرات آنها در تعالی سازمانی به بالا بودن سطح علمی کارکنان حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره داشت و افزود: با توجه به بالا بودن سطح علمی در خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در راستای دانش محور بودن عملکرد این حوزه در استان پتانسیل قابل ستایشی وجود دارد.

ایشان سال 97 را نیازمند تلاش و کوشش مضاعف دانست و بیان داشت: ایجاد نشاط بیشتر در سال 97 نیازمند کوشش تمامی اجزاء خانواده این حوزه می باشد.

وی در پایان سخنان خود با ادای احترام به جایگاه رفیع شهداء، جانبازان، ایثارگران و خانواده  آنان از کلیه معاونت های تخصصی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و تشکر نمود.

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید