اخبار

هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال مهدیشهربرگزار شد

هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال مهدیشهربرگزار شد
هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان مهدیشهر به ریاست علیرضا آشوری معاون فرماندار شهرستان و حمید مستخدمین حسینی دبیرکارگروه و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و کلیه اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه علیرضا آشوری معاون فرماندار مهدیشهر ضمن عرض خوش آمدگویی به اعضای حاضر در جلسه گفت: اکنون در کشور مهمترین وظیفه ایجاد کار و حفظ اشتغال و جلوگیری از بیکاری جوانان است.

وی اففزود: دستگاه های اجرایی ،کارآفرینان و سرمایه گذارانی که توانایی و استعداد خوبی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارند را شناسایی و حمایت کنند تا با بهره مندی از این تسهیلات بتوانند در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی به ویژه در مناطق روستایی کمک شود.

در ادامه دکتر حمیدمستخدمین حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بازار کار شهرستان و ثبت اشتغال ایجاد شده در سامانه رصد در خصوص تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستائی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی توضیحاتی بیان نمود. وی تصریح کرد: ثبت نام درطرح اشتغال روستایی و عشایری از طریق سامانه کارا برای متقاضیان در شهرستان آغاز شده است. 

۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید