گزارش تصویری

Loading
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان: استعدادهای نهفته در کافه کارآفرینی شکوفا می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با همراهی معاون کارآفرینی و اشتغال این اداره کل از کافه کارآفرینی سرای ایل سنگسر بازدید کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۹
دیدارمدیرکل تعاون، کارسمنان با فرماندارشاهرود
غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان باتفاق معاونین این اداره کل با فخری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون،کارسمنان دردیداربانماینده شاهرود:  توسعه روستاها در گرو حمایت از تعاونی هاست
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با علی اصغرخانی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۹
خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است
به منظور اجرای سیاستهای کلی اشتغال ابلاغی مقام معظم رهبری(مد) و اجرای سیاستهای اصولی دولت تدبیر و امید در جهت حمایت از اجراء و توسعه طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده معزز شهدا و ایثارگران تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضاء شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۹
آغاز پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از تخصیص 50 میلیارد ریال اعتبار برای حمایت از مشاغل خانگی در استان خبر داد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹
نشست مدیرکل تعاون، کار سمنان با رئیس کل دادگستری استان
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با محمدجعفر عبدالهی رئیس کل دادگستری استان، دیدار و گفتگو کرد.
۱۹ مهر ۱۳۹۹
پرداخت دو‌هزار و 471میلیارد ریال تسهیلات روستایی عشایری در استان سمنان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در استان سمنان تاکنون به یک هزار و 446 طرح اشتغال روستایی عشایری، مبلغ دو هزار و 471 میلیارد ریال در بانک‌های عامل تسهیلات پرداخت گردیده که زمینه اشتغال دو هزار و 812 نفر فراهم شده است.
۱۵ مهر ۱۳۹۹
افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سمنان
دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس جهاد دانشگاهی و مدیریت صندوق کارآفرینی امید در محل جهاد دانشگاهی استان سمنان افتتاح شد.
۱۳ مهر ۱۳۹۹
احیاء روح تعاون در قالب ورزش است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه اساس تمامی ورزش های تیمی بر پایه روحیه تعاون است، افزود: احیاء روح تعاون در قالب ورزش است که بسط و پرورش این روحیه در ورزش موجب بهبود و رونق کسب و کار می شود.
۱۲ مهر ۱۳۹۹
عدم رسیدگی به موقع به آسیب های اجتماعی، افزایش جرم و جنایت را در پی دارد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان: اگر به آسیب های اجتماعی بموقع رسیدگی نشود موجب افزایش جرم وجنایت میگردد که خود مخرب انضباط اجتماعی است.
۱۰ مهر ۱۳۹۹
ضرورت اجرای طرح های نوآورانه جهت رفع چالش بیکاری
غنیان با تاکید بر لزوم رفع چالش بیکاری در سطح استان گفت: اجرای طرح های نوآورانه نقش موثری در رفع چالش بیکاری ایفا می کند.
۰۸ مهر ۱۳۹۹
درخشش کارگران سمنان در جام ورزش شرکتهای ایران
مسابقات انتخابی دو میدانی و دوصحرا نوردی امدادی قهرمانی شرکتها(جام ورزش شرکتهای ایران) به میزبانی خراسان رضوی برگزار گردید.
۰۶ مهر ۱۳۹۹
صدور مجوز مرکز مشاوره کارآفرینی برای متقاضیان واجد شرایط استان سمنان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از صدور مجوز برای متقاضیان واجد شرایط مرکز مشاوره خدمات کارآفرینی در شهرستان های استان خبر داد.
۰۵ مهر ۱۳۹۹
تقدیر استاندار از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان
استاندار سمنان از اسماعیل غنیان به پاس اعتلای ایشان در فرهنگ تعاون و کسب عنوان تعاونی برتر ملی توسط چهار تعاونی استان تقدیر کرد.
۰۳ مهر ۱۳۹۹
۱ ۲ صفحه ۳ از ۳

 

پرتال امام خمینی(ره)

 

مقام معظم رهبری

 

ریاست جمهوری

 

دفتر هیئت دولت 1

 

پایگاه اطلاع رسانی دولت

 

معاون اول رییس جمهور