گزارش تصویری

Loading
عدم‌تناسب میان نظام آموزشی کشور و نیاز بازارکار منجر به بیکاری می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در آئین افتتاحیه برنامه های هفته جهانی کارآفرینی که به صورت وبینار برگزار شد ضمن اشاره به نحوه شکل گیری اندیشه کارآفرینی گفت: نگاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مقوله کارآفرینی، نگاه ایجاد کسب و کار است.
۲۷ آبان ۱۳۹۹
احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان در شعبات بانک رفاه
معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : با امضای تفاهم نامه ای با بانک رفاه کارگران زمینه استفاده از تمام شعبات بانک رفاه در سراسر کشور برای دریافت خدمات احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان فراهم شده است .
۲۶ آبان ۱۳۹۹
تثبیت اشتغال هشت هزارو 108نفر درسمنان با پرداخت تسهیلات حمایتی
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به ریاست علیرضا آشناگر، استاندار سمنان در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۹
سامانه طرح حمایت معیشتی دولت در دست بروز رسانی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از بروز رسانی سامانه طرح حمایت معیشتی دولت تا 15 آذر ماه سال جاری خبر داد.
۲۰ آبان ۱۳۹۹
ایثارگران جامعه کار و تولید و تعاون  استان سمنان تجلیل می شوند
در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از مردان دریادلِ بی ادعا، رزمندگان و پیشکسوتان این عرصه ی شاغل در جامعه کار و تولید و تعاون استان سمنان تجلیل خواهد شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۹
معرفی بیش از 5هزار و 400 طرح جهت اعطای تسهیلات حمایتی در سمنان
به اصناف آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در صورت داشتن شرایط احراز تسهیلات حمایتی اعطا می شود.
۱۷ آبان ۱۳۹۹
اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی در بنگاه های اقتصادی سمنان رصد و نظارت می شود
کلیه کارگاه های دارای خانه بهداشت کارگری در سطح استان که دارای کارشناسان بهداشت حرفه ای می باشند، به حدود 12هزار کارگر خدمات آموزش بهداشتی ارائه کردند.
۱۵ آبان ۱۳۹۹
آغاز ثبت ‌نام سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از آغاز فرآیند ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه در استان خبر داد.
۱۴ آبان ۱۳۹۹
منابع انسانی با ارزش ترین منبع سازمانی در فرآیند خلق ثروت می باشند
به منظور بررسی میزان اثرگذاری مصوبات ستاد ملی کرونا در بخش خصوصی و چگونگی اعمال و اجرای شیوه نامه های بهداشتی در جامعه کار و تولید جلسه ای در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۹
ارتباط مستقیم مدیرکل تعاون، کار سمنان با جامعه هدف در سامد
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و معاونین این اداره کل با حضور در سامد به طور مستقیم به سوالات مخاطبین این اداره کل پاسخ دادند.
۰۸ آبان ۱۳۹۹
شریعتمداری در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران : کارگران امروز ایثارگرانه در صف اول مقابله با جنگ اقتصادی دشمن ایستاده اند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی ،تفریحی، خانوادگی کارگران گفت : بسیار خوشنودم که توفیق پیدا کردم در آغازین روز برگزاری چهارمین جشنواره ورزشی، تفریحی، خانوادگی، کارگران عزیز که امسال به دلیل وجود منحوس کرونا در فضای مجازی برگزار می شود دقایقی را با شما گفت و گو کنم .
۰۳ آبان ۱۳۹۹
پیام شریعتمداری به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران ؛ ورزش، اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی است
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به چهارمین جشنواره ورزشی ،تفریحی، خانوادگی کارگران کشور که به صورت مجازی برگزار می شود، ورزش را اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی و یکی از روش های مطرح در توسعه فعالیت های جوامع دانست.
۰۳ آبان ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان: ثبت اطلاعات پرداخت های حمایتی، مبنای دریافت معافیت مالیاتی خیریه هاست
تمامی دستگاه‌های موضوع ماده(۲۹) قانون برنامه ششم توسعه از جمله نهادهای عمومی غیردولتی و بنیادها که به هر شکل از اقشار آسیب پذیر حمایت می‌کنند، مکلفند کلیه حمایت‌ها و کمک‌های خود را به افراد حقیقی، صرفاً از طریق حواله‌های الکترونیک ساتنا و پایا انجام دهند.
۲۹ مهر ۱۳۹۹
نشست مدیرکل تعاون، کار سمنان با اعضاء شورای شهر سرخه
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان باتفاق معاونین این اداره کل و رئیس اداره سرخه با اعضای شورای اسلامی شهر شهرستان سرخه دیدار و گفتگو کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۹
۱ صفحه ۲ از ۳ ۳

 

پرتال امام خمینی(ره)

 

مقام معظم رهبری

 

ریاست جمهوری

 

دفتر هیئت دولت 1

 

پایگاه اطلاع رسانی دولت

 

معاون اول رییس جمهور